Projekt bez tytułu (13)-minProjekt bez tytułu (14)-min (1)

O mnie

Witaj w moim świecie! 

Mam na imię Ania i jestem Naczelną Wiedźmą w GREEN WITCH.

Co to znaczy?

Jestem przede wszystkim nośnikiem energii, którą dzielę się z Wami na co dzień, tworząc ręcznie Waszą biżuterię. Jestem założycielką marki, projektuję każdy model, personalizuję Wasze zbiory minerałów i koresponduję z Wami na co dzień, prowadząc Instagrama @oh_greenwitch.

Prowadzę swoją pracownię i to w tym miejscu krystalizuje się moja dusza i energia. Dbam w GREEN WITCH o każdy magiczny szczegół i robię to z ogromną miłością i pasją. Jestem zafascynowana metafizyczną energią, minerałami i ich siłą.

A poza tym jestem Kobietą Wiedzącą – jestem Wiedźmą.

Moja przygoda z kamieniami zaczęła się od czarnego turmalinu, który podarowała mi kiedyś doświadczona Wiedźma. Szybko stał się on moim talizmanem, najsilniejszą ochroną i siłą, z której nieustannie korzystam.

Teraz dzięki GREEN WITCH, biżuteria, którą tworzę, może stać się atrybutem Twojej siły.

Pozwól sobie na odrobinę magii…

Witaj w rodzinie #GreenWitches!

Manifest

My kobiety czujemy mocno i widzimy więcej.

Chcemy chronić najbliższych, bo to nasza misja i jednocześnie jedna z wielu mocy w dzisiejszym świecie. Dbajmy zatem o siebie oraz siebie nawzajem, a dzieląc się energią, wykorzystajmy naturalne i pierwotne moce, które zawsze nam sprzyjały.

Kamienie naturalne, nici, srebro i złocenie to podstawowe ogniwa mojej magii. Do tego ciężki dym kadzideł, oczyszczająca moc białej szałwii i wiedza, po którą warto sięgać do samych korzeni.

Co ważne, w GREEN WITCH stawiam na zrównoważoną produkcję i często krótkie serie.  Tworzenie biżuterii planuje tak, aby całkowicie minimalizować nadwyżki produkcyjne i po produkcyjne. Biżuterię tworzę w określonej harmonii, dopiero po złożeniu przez Was zamówienia. Dzięki temu nigdy nie ma jej więcej niż to konieczne.

Każdy model tworzony jest w Polsce, zaś wysyłki realizuje dla Green Witches z różnych stron świata.

Zamykam energię z żywiołu ziemi w talizmanach tworzonych z mocą księżycowych rytuałów. Spotykasz się właśnie z duchem bliskim pierwotnych korzeni, zatem doświadczaj, czuj i czerp jak najwięcej… 

Historia pracowni

GREEN WITCH jako pracownia artystyczna istnieje od 2018 roku.

Właśnie tutaj, w zaciszu mojego domu z widokiem na tajemnicze lasy i piękne łąki, tworzę biżuterię, czerpię inspiracje i utrzymuję bliskość z naturą, która jest nie tylko nieodłącznym elementem mojej pracy, ale także całego mojego życia.  W oparach kadzideł i Palo Santo odprawiam codzienne rytuały i czerpię energię, którą zamykam w minimalistycznej i personalizowanej biżuterii. Tę niesamowitą energię wysyłam do Was, zgodnie z formułowaną intencją, utrzymując siebie i niewielki kawałek świata w cudownej harmonii. 

Wymiana energii trwa nieustannie między mną, a innymi #Greenwitches. Tworzenie, doświadczanie i dzielenie się tym co ważne, piękne i bliskie natury jest fundamentem istnienia pracowni  GREEN WITCH.

Zioła, kamienie, rośliny i pradawna wiedza to słowa klucze, które definiują GREEN WITCH. Wszystko od Kobiety dla Kobiet.

Właśnie ta moc, ukryta w biżuterii GREEN WITCH, dotarła już do co najmniej kilkuset #GreenWitches z całego świata, a społeczność współczesnych Wiedźm wciąż rośnie! Dołączysz do nas?

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.